Plastové bazény

Plastový bazén do zeme (polypropylénový bazén)

Plastové bazény dodávame v dvoch prevedeniach, skimmerový a prelivový. Materiál plastvoveho bazéna je mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu.
Samotné teleso bazéna je vystužené. Či už len výstuhou horného lemu bazéna v prevedení bazéna s thermomurom , alebo kompletným systémom výstuh v prevedení bazéna s rebrovaním. Tieto bazény sú odolné voči slanej vode, teda aj na tento typ bazéna je možné použiť všetky známe upravy vody.

PRELIVOVÉ plastové bazény

Bazény s prelivovou hranou sú pre svoju precíznosť a exkluzívny design častou voľbou zákazníkov. Výhodou je využití celého objemu bazéna, vodná hladina je tak až po okraj. Nie je to však len o špičkovom designu. Vďaka svojej konštrukcii, sú všetky nečistoty odvádzané k filtrácii rovnomerne po celom obvodu bazéna. Prelivové bazény sú veľmi efektívne z hľadiska údržby kvality vody. 

Prelivové bazény sú vyrábané po celom obvode s hlbokým žľabom, ktorý zároveň slúži ako zásobník vody, kde odpadáva potreba prídavnej vyrovnávacej nádrže.

SKIMMEROVÉ plastové bazény

Skimmerové plastové bazény sú jednoznačne najobľúbenejším typom bazénov. Jedná sa o bazén zapustený do zeme , naväzujúci na dlažbu alebo čiastočne vystupujúci nad terén. Voda je odvádzaná do flitrácie pomocou tzv. skimmeru.

Najčastešie predávané ako rodinné bazény kvôli priaznivej cene a jednoduchej stavebnej príprave.

Stavebná príprava plastového bazéna

Rýchly kontakt
Kontaktný formulár